Epson C3500 COLORWORKS

Jetpol.pl |
Maszyny, Chemia,

Elektronika,

Mechanika oraz

IT dla Druku

EPSON C3500

Kolorowa drukarka do etykiet

Szybka drukarka do kolorowych etykiet o bardzo wysokiej jakości do użytku na miejscu, przeznaczona do drukowania indywidualnych oraz różnych etykiet przy niskim koszcie jednostkowym.

Drukarka TM-C3500 pozwala osiągnąć doskonałą jakość wydruku i uniwersalność pracy na żądanie w segmencie etykiet, metek i biletów. Urządzenie posiada mechanizm druku w wysokiej jakości z prędkością, aż do 103 mm/s wraz z osobnym wkładem z tuszami pigmentowymi.

Please reload

Kolorowa drukarka do etykiet C3500 firmy Epson to proste w obsłudze urządzenie idealnie sprawdzające się przy produkcji indywidualnych projektów etykiet na opakowania, które zawierają kolorowe logo, elementy identyfikacji wizualnej jak również elementy zwiększające atrakcyjność opakowania.

Zastosowanie wkładów z tuszami pigmentowymi DURABrite Ultra daje możliwość drukowania szybkoschnących etykiet wysokiej jakości, odpornych  na ścieranie, działanie wody oraz blaknięcie.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii Twoje etykiety zawsze będą wyglądały doskonale, a dzięki wysokiej trwałości tuszu pigmentowego będą przydatne w bardzo różnych zastosowaniach.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii InkJet na drukarce Epson C3500 można stosować szeroką gamę materiałów błyszczących oraz matowych. Mogą być to zarówno papiery powlekane oraz folie, na których można uzyskać wspaniałe etykiety jakie w danym momencie są potrzebne.

Drukarka jest prostym w obsłudze urządzeniem, do obsługi którego nie jest wymagane specjalistyczne szkolenie. Szybka oraz prosta konfiguracja oraz łatwość obsługi daje użytkownikowi przyjemność z pracy.

Zastosowanie najnowszej technologii atramentowej typu InkJet pozwala znacząco obniżyć koszt jednostkowy wydruku. 

Sprawdź ofertę w naszym sklepie online!

© 2016 by Jetpol.pl S.C., ul. Jeżynowa 14/14A, 70-892 Szczecin,

tel. +48 696 216 718; +48 607 681 993

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon