OKI ColorPainter E-64s

ZDEFINIOWANY NA NOWO STANDARD JAKOŚCI

Zupełna NOWOŚĆ na rynku rolowych drukarek ekosolwentowych. OKI E-64s wyznacza nowe standardy w druku wielkoformatowym. Dzięki przemysłowym głowicom Seiko drukującym atramentem SX o zwiększonej pigmentacji (High Density), wydruki osiągają fotorealistyczną jakość. Szerkość zadruku to 1,6m; maksymalna prędkość druku to 22,9m2/h; konfiguracja atramentów CMYKLcLmZastosowana technologia oraz nowinki techniczne pozostawiają konkurencje daleko w tyle. Dzięki 2 letniej gwarancji Twoja produkcja jest bezpieczna.

OKI ColorPainter M-64s CIS

GWARANCJA NAJWYSZEJ PRECYZJI

Produkcyjna ekosolwentowa drukarka wielkoformatowa o szerokości 1,62m. Atramenty SX o zwiększonej pigmentacji (High Density) oraz konfiguracja CMYKLcLm lub CMYKLcLcGray powodują iż jest to najmocniejsze urządzenie w swojej klasie. Maksymalna prędkość druku to aż 66,5 m2/h. i jest to najszybsza sprzedawalna prędkość drukowania wśród konkurencji. Jednocześnie, drukarka ma 3 letnią gwarancję co powoduje, że Twoja produkcja jest bezpieczna. 

OKI ColorPainter M-64s LCIS

OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTÓW PRODUKCJI

OKI ColorPainter M-64s LCIS wyznacza nowe trendy w produkcyjnym druku wielkoformatowym z roli na rolę. Drukarka została wyposażona w oryginalny system stałego zasilania atramentami z butelek (LCIS). Połączenie głowic drukujących Seiko w konfguracji CMYKLcLm, oryginalnego atramentu WX w przystępnej cenie pozwala zwiększyć konkurencyjność w druku. Maksymalna prędkość druku 49,7m2/h pozostawia drukarki konkurencji daleko w tyle. Dzięki 3 letniej gwarancji Twoja produkcja jest bezpieczna.

OKI ColorPainter H3-104s

NIEZRÓWNANA WYDAJNOŚĆ I JAKOŚĆ

Przemysłowa rolowa drukarka ekosolwentowa o szer. zadruku do 2,63m. W drukarce zastosowano atramenty SX o zwiększonej pigmentacji (High Density). Konfiguracja CMYKLcLm+Grey+Lgrey (2 odcienie czerni), prędkość druku 56,6m2/h, opcja druku siatek (Mesh Kit) sprawiają, iż drukarka jest wzorem jakości druku na rynku poligraficznym. Urządzenie drukuje 3 odcieniami szarości co powoduje, iż czarno-białe wydruki są perfekcyjne. Posiadając nośność rolki do 120kg. powoduje, iż OKI H3-104s to niekwestionowany lider w druku. Drukarka pozwala na przemysłowy druk w fotorealistycznej jakości.  Dzięki 3 letniej gwarancji Twoja produkcja jest bezpieczna.b y przykuć uwagę odwiedzających... powoduje 

Please reload

© 2016 by Jetpol.pl S.C., ul. Jeżynowa 14/14A, 70-892 Szczecin,

tel. +48 696 216 718; +48 607 681 993

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon