Oferta dla Państwa

W czy możemy pomóc? Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie w branży umożliwiają nam profesjonalne doradztwo naszym Klientom nie tylko w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań technicznych, czy serwisu. Nasze działania uwzględniają również profesjonalne zarządzanie barwą (kalibracja profili kolorystycznych), usprawnianie procesów produkcji oraz wsparcie dla Klientów planujących otworzyć drukarnię, a także posiadających już dział produkcyjny.

Skuteczny serwis i właściwa konserwacja maszyn drukujących UV, solwentowych czy sublimacyjnych, to działania, które usprawniają i przedłużają żywotność maszyn. Nasza oferta obejmuje serwis i konserwację dla Klientów, którzy zakupili maszyny oferowane przez Jetpol.pl, a także te zakupione w firmach konkurencyjnych.

Nasi specjaliści posiadają ponad piętnastoletnie doświadczenie w serwisie maszyn różnych producentów. Oddając Państwa maszyny w ręce  fachowców, macie Państwo pewność, że wymieniane komponenty są nowe i pochodzą z wiarygodnych źródeł, a także, że sama usługa zostanie wykonana z wielką precyzją i dbałością o pozostałe komponenty maszyny podczas dokonywania naprawy serwisowe.

Działamy na terenie całej Polski!

Kiedy warto się z nami skontaktować?

  • Gdy potrzebny jest serwis ploterów lub ich regularne przeglądy

  • Jeżeli Państwa działalność się rozwinęła i zastanawiacie się Państwo jakie działania podjąć w zakresie usprawnienia produkcji.

  • Jeżeli zastanawiacie się Państwo, czy podjąć się otworzenia działalności w zakresie prowadzenia drukarni.

  • Jeżeli posiadacie Państwo drukarnię/działalność i nie jesteście w pełni zadowoleni z obrotów firmy oraz efektów produkcji (wydruków, kompetencji pracowników lub wewnętrznych procesów). 

  • Jeżeli rozważanie Państwo zakup maszyny na potrzeby własne, jednak nie macie Państwo na tyle doświadczenia, aby właściwie podjąć decyzję, którą maszynę zakupić – niezależnie doradzimy, które rozwiązanie jest dla Państwa najbardziej optymalne.

  • Jeżeli Państwa park maszynowy wymaga profesjonalnej kalibracji lub opinii, czy warto nadal serwisować konkretne maszyny, czy bardziej ekonomicznie jest zainwestować w nowe sprzęty.

Zapraszamy - Technologia jutra dostępna już dziś!

Zawsze stawialiśmy na innowacje i nowoczesność, w drukarniach cyfrowych jest to niezwykle ważne. Proponujemy najnowsze osiągnięcia techniki i informatyki, które można wykorzystać w sposób, który przyniesie inwestorowi wymierne korzyści.

 

Zapraszamy do uzyskania wsparcia fachowców z branży!

Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu ploterów UV i drukarek wielkoformatowych, solwentowych i sublimacyjnych oraz serwisu Epson.

Please reload

© 2016 by Jetpol.pl S.C., ul. Jeżynowa 14/14A, 70-892 Szczecin,

tel. +48 696 216 718; +48 607 681 993

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon