Jetpol.pl |
Maszyny, Chemia,

Elektronika,

Mechanika oraz

IT dla Druku

Epson C7500 COLORWORKS

EPSON C3700

Przemysłowa drukarka do etykiet

Drukarka Epson C7500 wyznacza zupełnie nową jakość w zakresie szybkiego oraz niezawodnego drukowania etykiet o trwałych kolorach. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej głowicy drukującej PrecisionCore, drukarka Epson C7500 jest przemysłowym rozwiązaniem do użytku komercyjnego. Dzięki niej producenci oraz wytwórcy mogą na miejscu drukować dowolną ilość indywidualnych etykiet.

Please reload

Najbardziej zaawansowana technologicznie głowica drukująca firmy Epson — PrecisionCore — bazująca na wiodących rozwiązaniach Micro TFP, zapewnia najlepszą jakość i trwałość wydruków oraz dużą szybkość drukowania niezbędną w biurze, handlu i przemyśle. Fantastyczna oraz stała jakość wydruków drukarek C7500 i C7500G to podstawa niezawodności i dokładności, która sprawdza się szczególnie przy drukowaniu drobnego tekstu, cienkich linii lub kodów kreskowych.

Dzięki nieustannemu wdrażaniu innowacji i przewidywaniu oczekiwań klientów, którym na co dzień  kieruje się firma Epson, opracowano kompleksowe rozwiązanie, będące zgodne z systemami oprogramowania czołowych dostawców, językami programowania i narzędziami emulacji, oraz które umożliwia bezproblemowe zastąpienie nieaktualnej infrastruktury aplikacyjnej nowymi, zaawansowanymi funkcjami.

Skorzystaj z naszej oferty i kup swoje C7500 już dziś!

Nowy język programowania dla drukarek — ESC/Label — daje użytkownikom pełną obsługę drukarek serii C7500 za pomocą dowolnego oprogramowania w dowolnym systemie operacyjnym. Język ESC/Label jest zgodny z językiem ZPL II, co ułatwia współpracę z monochromatycznymi drukarkami etykiet. Ponadto dzięki nowym poleceniom języka ESC/Label i narzędziu konfiguracji drukarek Epson strumień danych języka ZPL II można w prosty sposób wzbogacić informacjami o kolorach.

Język ESC/Label umożliwia umieszczenie zmiennych danych na wstępnie wybranym obrazie tła. Dane te można zakodować za pomocą specjalnych reguł, w celu wydrukowania kolorowych napisów, kodów kreskowych czy grafik. Uwzględniane są także główne polecenia zawarte w języku ZPL II.

© 2016 by Jetpol.pl S.C., ul. Jeżynowa 14/14A, 70-892 Szczecin,

tel. +48 696 216 718; +48 607 681 993

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon