Cyfrowe plotery tnące

Blackman & White - MasterCut

 

Blackman & White

Cyfrowe plotery tnące

Blackman & White ustanawia nowe wzorce jakości obróbki materiałów cyfrowymi ploterami tnącymi. Dzięki zastosowaniu wymiennych głowic narzędziowych, plotery tnące znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Nowoczesna technologia oraz wieloletnie doświadczenie konstruktorów zaowocowały stworzeniem uniwersalnej maszyny do cięcia. Plotery tnące Blackman & White to ponad 45 lat tradycji oraz doświadczenia w produkcji przemysłowych urządzeń do cięcia i obróbki.

Cyfrowy ploter tnący Genesis

Ploter tnący Genesis posiada głowicę posiadającą wymienne narzędzia, w której można zamontować obrotowe oraz stałe ostrza, unikalny nóż oscylacyjny oraz napędzany nóż krążkowy. Elastyczność ploterów tnących z serii Genesis pozwala na obróbkę szerokiej gamy produktów od folii poprzez PVC, jak również kevlar.

Cyfrowy ploter tnący VersaTech

Plotery tnąco-frezujące VersaTech to najnowsze obrabiarki z rodziny MasterCut. VersaTech jest wynikiem dziesięciu lat rozwoju oraz ulepszania produktu. Urządzenie daje swoim użytkownikom najwyższy poziom dokładności oraz prędkości. Dzięki wszechstronności ploterów tnąco-frezujących z gamy MasterCut użytkownik może spodziewać się nowego.

Cyfrowy ploter tnący Orion

Cyfrowy plotter tnący Orion to kompleksowe rozwiązanie do wycinania. Najnowsza wersja plotera tnącego wyznacza nowy poziom w prędkości oraz dokładności cięcia, utrzymując jednocześnie konkurencyjną cenę. Ploter tnący Orion to idealne rozwiązanie zarówno dla pojedynczych jak i wielu materiałów. 

Cyfrowy ploter tnący MasterCut do najcięższych zadań

Najpotężniejsze, trwałe i uniwersalne modele w ofercie Blackman & White to wszystkie plotery tnące z rodziny MasterCut, które są tak zaprojektowane, aby radzić sobie z najtwardszymi materiałami oraz najcięższymi warunkami pracy. Wybierz jeden z ploterów tnących VersaTech lub MultiTech, który potrafi jednocześnie ciąć nożem i/lub laserem i ścierać oraz drukować!

Please reload

© 2016 by Jetpol.pl S.C., ul. Jeżynowa 14/14A, 70-892 Szczecin,

tel. +48 696 216 718; +48 607 681 993

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon