Cyfrowy ploter tnący

Blackman & White - Orion

Specyfikacja ORION 2200

Pierwszy Orion został wybudowany w 1984. Najnowsza generacja popularnych cyfrowych ploterów tnących Orion podnosi poziom dokładności i wszechstronności będąc jednocześnie coraz szybszym urządzeniem. 

 

Jednocześnie, jest to urządzenie idealne do cięcia materiałów zarówno jedno oraz wielowarstwowych, które jest specjalnie zaprojektowane, aby wpasować się w Państwa pomieszczenie do obróbki na produkcji.

 

Konstrukcja urządzenia oparta jest na ciężkim stole, który wedle zamówienia klienta, przychodzi w całości lub do samodzielnego montażu. Ploter tnący Orion to kompleksowe rozwiązanie oferujące nieporównywalne sterowanie dzięki łatwemu w obsłudze oprogramowaniu podpartym szkoleniem z obsługi oraz niezawodnym serwisem.

Cięcie jedno i wielowarstwowych mediów do 5mm grubości

Dynamika działania ploterów tnących Orion jest możliwa zarówno na jedno jak i wielowarstwowych materiałach przy użyciu noży stycznych oraz noży krążkowych. W zależności od wymaganych aplikacji  cięte materiały mogą być automatycznie nazwane  i oznaczone etykietą długopisem lub atramentem w sprayu.

Dostępna jest również opcja dziurkowania dla wyrównania oraz wentylacji.

Sam decydujesz o rozmiarze.

Cyfrowe plotery tnące Orion są dostępne w różnych rozmiarach. Klient sam decyduje o szerokości stołu, która może wynosić od 1,5m do 3m oraz o długości stołu plotera która może wynosić od 1,5m aż do 15m.

© 2016 by Jetpol.pl S.C., ul. Jeżynowa 14/14A, 70-892 Szczecin,

tel. +48 696 216 718; +48 607 681 993

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon